www.homecare.sk

nová registrácia
zabudnuté heslo

East Point - Letný tábor

Letný Tábor East Point

Záväzná prihláška a Vyhlásenie rodiča

                                                                                           aktuálny stav obsadenosti
1. turnus:   so 4. 7.   -  ne 12. 7. 2020     vek: 10 - 18 rokov         voľný
2. turnus:   so 25. 7. -  ne 2. 8. 2020       vek: 10 - 18 rokov       voľný

Prijatie Záväznej prihlášky Vám spätne potvrdíme automatickou e-mailovou rekapituláciou. Veríme, že ste si pred záväzným prihlásením Vášho dieťaťa pozorne prečítali zmluvné podmienky.

Záväzná prihláška
Kliknutím na červené tlačidlo Vás presmerujeme na on-line prihlasovací formulár. Po jeho vyplnení a odoslaní od nás dostanete e-mailovú rekapituláciu prihlášky. Túto Vám s istým časovým oneskorením spracujeme a na Vašu e-mailovú adresu Vám odošleme Zmluvu o obstaraní zájazdu, v ktorej budú mimo iného uvedené platobné podmienky.

 


aktuálna pre ročník 2020

 


Vyhlásenie rodiča /zákonného zástupcu (dočasná verzia 2019)  nám prosím odovzdajte v deň nástupu do tábora alebo pribaľte ho svojmu dieťaťu k dokumentácii ak cestuje vlakom.
Bez tohto Vyhlásenia nebude môcť Vaše dieťa nastúpiť do tábora.
Pre zábudlivých:   tlačivo bude k dispozícii aj pri nástupe do tábora   :) 

Vyberte si z ponuky v dvoch formátoch. Stiahnite kliknutím a uložte do svojho zariadenia. Následne postupujte podľa inštrukcií uvedených v záhlaví dokumentu.

formát MS-Word (s možnosťou vyplnenia textu pred vytlačením)

formát pdf  (s možnosťou vytlačenia a dopísania textu ručne)

Potvrdenie lekára o zdravotnej spôsobilosti  nie je potrebné doniesť, s výnimkou závažnejších onemocnení (srdečné arytmie, nábeh na astmu, cukrovka,...). Jeho vystavenie lekárom a doručenie bude potrebné len ak si ho osobitne vyžiadame alebo nám ho donesiete dobrovoľne, ak máte ako rodičia pocit, že bude prínosné.