www.homecare.sk

nová registrácia
zabudnuté heslo

East Point - Letný tábor

Letný Tábor East Point

Záväzná prihláška a Vyhlásenie rodiča (neaktualizované pre ročník 2019)

                                                                                           aktuálny stav obsadenosti
1. turnus:   so 7. 7.   -  ne 15. 7. 2018      vek:  10 - 18 rokov     x x x x x x x x
2. turnus:   so 21. 7. -  ne 29. 7. 2018      vek:  10 - 18 rokov     x x x x x x x x 
3. turnus:   so 4. 8.   -  ne 12. 8. 2018       vek: 10 - 18 rokov     x x x x x x x x 

Prijatie Záväznej prihlášky ako aj prijatie každej Vašej platby Vám spätne potvrdíme e-mailom. Veríme, že ste si pred záväzným prihlásením Vášho dieťaťa pozorne prečítali zmluvné podmienky.


Náhradníci do 2. a 3. turnusu si musia na Zmluvu o obstaraní zájazdu počkať, kým sa neuvoľní miesto po niektorom vystornovanom účastníkovi. Môže sa to stať, ale aj nemusí... Dovoľujeme si Vás požiadať o trpezlivosť. Na miesta v turnuse nemáte automatický nárok. Náhradníkov prijímame len do času a do počtu, ktorý ešte umožňuje za istých "priaznivých" okolností Vaše dieťa prijať.


Záväzná prihláška
Využite najjednoduchší a najrýchlejší spôsob prihlasovania prostredníctvom automatizovaného on-line formulára. Po jeho prijatí Vám spracujeme a pošleme Zmluvu o obstaraní zájazdu. Pre potrebu dokončenia aktualizácie zmluvnej a sprievodnej dokumentácie Vám zmluvu zašleme do 2 týždňov.

 

on-line prihlasovací formulár
 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ak Vám viac vyhovuje "klasický" postup, záväznú prihlášku vo Worde si po stiahnutí uložte na svojom počítači, vyplňte ju, zmeny opäť uložte a zašlite nám ju ako prílohu e-mailu na adresu našej CK eastpoint@homecare.sk. Menej komfortný, avšak rokmi overený postup... ☺  


(kliknite na obrázok pre stiahnutie)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ak trváte na podpise prihlášky alebo nemáte radi prácu na počítači, stiahnite si pdf verziu, vytlačte si ju, vlastnoručne vyplňte, podpíšte sa a zašlite nám ju buď ako prílohu e-mailu na vyššie uvedenú adresu alebo bežnou listovou zásielkou na adresu: HOMECARE s.r.o., Námestie slobody 52, 083 01 Sabinov. Tento spôsob je najpomalší a obojstranne najmenej efektívny...

 

(kliknite na obrázok pre stiahnutie)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vyhlásenie rodiča /zákonného zástupcu  nám prosím odovzdajte v deň nástupu do tábora alebo pribaľte ho svojmu dieťaťu k dokumentácii ak cestuje vlakom.
Bez tohto Vyhlásenia nebude môcť Vaše dieťa nastúpiť do tábora.
Pre zábudlivých:   tlačivo bude k dispozícii aj pri nástupe do tábora   :) 

Vyberte si z ponuky v dvoch formátoch (stiahnite kliknutím a uložte do svojho zariadenia):

formát MS-Word (s možnosťou vyplnenia textu pred vytlačením)

formát pdf  (s možnosťou vytlačenia a dopísania textu ručne)

Potvrdenie lekára o zdravotnej spôsobilosti  nie je potrebné doniesť, s výnimkou závažnejších onemocnení (srdečné arytmie, nábeh na astmu, cukrovka,...). Jeho vystavenie lekárom a doručenie bude potrebné len ak si ho osobitne vyžiadame alebo nám ho donesiete dobrovoľne, ak máte ako rodičia pocit, že bude prínosné.